image
MASKE ÜRETİMİNDE 1 NUMARA

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?

image
image
image

Evde Kal Sağlıklı Kal

EGEMOD MEDİKAL

KALİTE VE GÜVENCE ANLAYIŞI , GÜVENİLİR HİZMET POLİTİKASI

 • FİRMAMIZIN SAHİP OLDUĞU AT UYGUNLUK BEYANI BELGESİ NEDİR?

  CE Belgesi AT Uygunluk Beyanı Üreticinin piyasaya sürdüğü ürünün ilgili teknik düzenlemenin kurallarına uygunluğu beyan ettiği belgedir. Ürünün CE Belgesi olduğunu beyan eden ve resmiyete döken ise üreticinin/yetkili temsilcinin imzaladığı AT Uygunluk Beyanı'dır.

 • FİRMAMIZIN SAHİP OLDUĞU CE BELGESİ NEDİR?

  CE Belgesinin açılımı nedir? CE etiketi 'European Conformity' kelimelerinin baş harflerinden türetilmiş bir etikettir. Bu iki kelime, dilimize çevrildiğinde 'Avrupa'ya Uygunluk' anlamına gelmektedir.

 • FİRMAMIZIN SAHİP OLDUĞU İSO 10002 BELGESİ NEDİR?

  ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, şirketin potansiyel müşterileri ile daha karlı ve uzun dönemli ilişkiler kurulması ve bu ilişkileri geliştirmesini sağlayan bir yönetim yaklaşımıdır.

 • FİRMAMIZIN SAHİP OLDUĞU İSO 13485 BELGESİ NEDİR?

  ISO 13485, ISO kurumu tarafından yayınlanan, mevzuat amaçları bakımından şartlar başlığına sahip medikal cihaz üreticilerine uygulanabilen kalite yönetim standardıdır. ISO 9001:2008 standardına ek olarak birtakım gereklilikler getiren standart, dünyada birçok ülkede kabul edilip uygulanmaktadır.

 • FİRMAMIZIN SAHİP OLDUĞU İSO 31000 BELGESİ NEDİR?

  İngilizceden çevrilmiştir-ISO 31000, Uluslararası Standardizasyon Örgütü tarafından kodlanan risk yönetimi ile ilgili bir standartlar ailesidir. ISO 31000: 2018, kuruluşların karşılaştığı riskleri yönetmeye ilişkin ilkeler ve genel yönergeler sağlar.

 • FİRMAMIZIN SAHİP OLDUĞU 45001 BELGESİ NEDİR?

  ISO 45001 Standardı, 18001 standardı yerine hazırlanmakta olan yeni İş Sağlığı ve Güvenliği Standardıdır. 2017' ye kadar hazırlıkların tamamlanarak BETA sürümünün yayınlanması amacıyla çalışmalar ISO nezdinde devam etmektedir.

 • EGEMOD MEDİKAL OLARAK ÖNCELİĞİMİZ NEDİR ?

  EGEMOD MEDİKAL; tamamen hijyenik koşullarda üretilen cerrahi maske ve diğer medikal ürünlerimizi kaliteyi ön planda tutarak, siz değerli müşterilerimize en uygun fiyata sunmayı amaçlayan bir medical şirketidir. Önceliğimiz sizlerin sağlığı ve memnuniyetinizdir...

 • FİRMAMIZIN KULLANDIĞI BELGELER NELERDİR?

  Firmamız; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi, ISO 31000 Kurumsal Risk Yönetim Sistemi ve ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi'ni etkin olarak kullanmaktadır.

 • STERİL VE HİJYEN KURALIMIZ NEDİR?

  Ürünlerimiz kendi üretim tesislerimizde steril koşullarda üretilmekte ve üretilen her ürün sterilizasyon cihazından geçirilmektedir. Firmamız tamamen hijyenik koşullarda üretilmiş kaliteli ürünlerini en uygun fiyatlara sizlerin talebine sunmaktadır.

 • ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN ACİL İLETİŞİM NUMARAMIZ NEDİR?

  0544 881 34 08

image
image
image